poniedziałek, 29 kwietnia 2013

..łyknęłam kulturki;))

..bo wiecie ja na wystawach bywam niezbyt często (ostatnia, to o ile pamiętam, była wystawa rekwizytów z Władcy Pierścieni;)), więc wernisażu ' SALIGIA -7 grzechów głównych w aktach kobiecych' Kingi Bednarz vel Ki nie mogłam przegapić:)) tym bardziej, że odwiedzając ją wcześniej dane mi było podejrzeć kilka z tych wspaniałych obrazów:)

Razem ze mną pojechała Marzena vel Euphoria (byłam szoferem jej 4 liter:P lowjuu babolu:D:**) Oczywiście spóźniłyśmy się na wernisaż, normalka:P Było bardzo sympatycznie, gadałyśmy non stop, aż szkoda, że do domu trzeba było wracać (wypadało dziecko odebrać od teściów).

Miejsce: LOFT Gdańsk

Krótka relacja...

 Mój ulubiony- pycha- na zdjęciach tego nie widać ale obrazy mają niesamowitą fakturę, są bardzo 'grubo' malowane, jako laik powiem, że są normalnie 3D;)

 Kinga opowiada conieco o swoich dziełach...

 Ki i wariatka Euphoria:P


 Na pierwszym planie Ki z K. a na drugim Agi we własnej (jeszcze z długimi beznadziejnymi włosami:P) osobie i Pan Ćma Barowa:P chyba się zakochał:D ;))

 Euphoria wpisuje się do księgi pamiątkowej...poszło jej tak szybko jakby co tydzień się gdzieś wpisywała i od razu wymyśliła jakiś fajny tekst:P nie to co ja...

 ..bo myślałam i myślałam i ciężko mi tak na poczekaniu wymyślić coś fajnego i z polotem... a za mną.. tak tak to Pan Ćma Barowa, a raczej jego oko;)

 Kiedy jest się szoferem Euphoriowych 4 liter to nie można sobie szota mad doga walnąć:PPP

Było bardzo miło, Ki to super zdolny babol, obrazy namawiały do grzechu a mad dogi kusiły..Euphoria zadawała szyku  eleganckim strojem, jak przystało na wernisaż, nie to co ja:P Pan Ćma Barowa patrzał maślanymi patrzałkami ehh a ośmiornica namalowana kredą na ścianie przypomniała mi, ze chciałam zrobić kredową tablicę dla Rubenka...

To był fajny wieczór:D
  
>>Tutaj relacja Ki<<
>>A tu Euphorii <<

Następny wernisaż '7 grzechów' odbędzie się 1 czerwca w Gdyni w Cafe Anioł:))

Kto wpada?:)

buziole babole


3 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...